Opakowania i ekspozycje TROIKA

Opakowania i sposób ekspozycji produktów został opracowany tak, by były one przyjazne dla klienta. Przejrzyste, łatwe do zrozumienia ilustracje i etykiety z już dołączonymi cenami, odpowiednie rozmieszczenie produktów na ekspozycjach – to dewiza wystawiennictwa Troiki. Meble są dostosowane do łatwego umieszczania i uzupełniania produktów TROIKA. Mamy duży wybór gotowych projektów koncepcji ekspozycji – stacjonarnych lub obrotowych. Jednocześnie przywiązujemy ogromną wagę do łatwego montażu. Ekspozycje TROIKA można w kilku prostych krokach złożyć, a produkty łatwo wymieniać lub sortować. Opakowania i ekspozycje TROIKA elastycznie dostosowują się do potrzeb naszych partnerów tak, by mogli oni zaoszczędzić cenny czas w codziennej pracy.
Nasze krótkoterminowe i długoterminowe ekspozycje są z powodzeniem stosowane w Niemczech, w prawie 1500 punktach sprzedaży. To potwierdza, że nasza koncepcja idzie w dobrym kierunku i zachęca nas do ciągłego rozwijania jakości prezentacji produktu i dynamicznego dostosowywania go do potrzeb odbiorców.

Rozwijamy się dzięki Twoim sukcesom

TROIKA system wystawiennictwa Freerail to rozwiązanie dla punktów sprzedaży, które wpisuje się w nowoczesną koncepcję sprzedaży. System wystawiennictwa Freerail jest elastyczny i łatwy w regulacji – możesz rozwijać go krok po kroku. Jest stylowy i wysokiej jakości. Powierzchnia wykonana z drewna oraz metalu przyciąga uwagę klientów. Wszystkie elementy system wystawiennictwa Freerail są łatwe w montażu, a narzędzia dołączone są do zestawu. System wystawiennictwa Freerail jest uniwersalny – ściana wolnostojąca, wieża podłogowa, stojak na stół i wieża stołowa zapewniają maksymalną swobodę zaprojektowania sklepu.
System wystawiennictwa Freerail ułatwia umieszczenie produktów TROIKA w centrum uwagi. Jest doskonały w
samoobsłudze i prezentacji.